Bosch POP7C9P30O Antrasit Cam Ankastre Ocak
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
5965
Kredi Kartı Taksit Koşulları
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
13.125,00 TL + KDV
Havale
14.962,50 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.960,00 TL den başlayan taksitlerle!
15.750,00 TL
  • Ocak Yüzeyi: Sert cam
  • Çerçeve Türü: Çerçevesiz
  • Flushmount: Mevcut değil
  • Ocak Izgarası Malzemesi: Tekli lastik ayaklı çelik
  • Düz Brülör: Mevcut değil
  • Gaz Tipi: Doğal gaz H/E/(L) 20 (25) mbar
  • Alternatif Gaz Tipi: Sıvı gaz G30,31 28–30/37 mbar
  • Genişlik: 67 cm
  • Ürün Ölçüleri (Y x G x D): 45 x 670 x 520 mm
  • Ambalajlı Ürün Boyutları: 140 x 690 x 575 mm
  • Kurulum İçin Gerekli Yuva Ölçüleri: 45 x 560–562 x 480–490 mm
  • Minimum Tezgah Kalınlığı (Ara Parça Olmadan / Ara Parça ile – ayrıca sipariş edilir): 30 mm / 12 mm
  • Elektrik Kablosu Uzunluğu: 100 cm
  • Elektrik Bağlantı Tipi: Topraklı standart fiş
  • Gaz Bağlantı Değeri: 7500 W