Bosch POP6C9P30O Cam Antrasit Gri Ankastre Ocak
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
6018
Kredi Kartı Taksit Koşulları
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
11.966,67 TL + KDV
Havale
13.642,00 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.787,02 TL den başlayan taksitlerle!
14.360,00 TL
  • Ocak yüzeyi: Sert cam
  • Çerçeve türü: Çerçevesiz
  • Flushmount: Mevcut değil
  • Ocak ızgarası malzemesi: Tekli lastik ayaklı çelik
  • Düz brülör: Mevcut değil
  • Gaz tipi: Doğal gaz H/E/(L) 20 (25) mbar
  • Alternatif gaz tipi: Sıvı gaz G30, G31 28–30/37 mbar
  • Genişlik: 60 cm
  • Ürün ölçüleri (Yükseklik x Genişlik x Derinlik): 45 x 590 x 520 mm
  • Ambalajlı ürün boyutları: 140 x 610 x 570 mm
  • Kurulum için gerekli yuva ölçüleri: 45 x 560–562 x 480–490 mm
  • Minimum tezgâh kalınlığı (ara parça olmadan / ara parça ile – ayrı sipariş edilir): 30 mm / 12 mm
  • Elektrik kablosu uzunluğu: 100 cm
  • Elektrik bağlantı tipi: Topraklı standart fiş
  • Gaz bağlantı değeri: 7500 W
  • Ocak gözü sayısı: 4
  • Çift wok brülör: Mevcut değil
  • Isıtma elemanlarının gücü: 1 x 1.0 kW, 1 x 3.0 kW, 2 x 1.75 kW